Виходимо на міжнародний рівень співпраці з Українським Центром дітей та молоді Латвії

Під час весняних канікул відбулося нагородження переможців 2 етапу Всеукраїнського відбору Міжнародного фестивалю-конкурсу «Балтійські зорі».

Організатори – Український центр дітей та молоді Латвії та заступник директора Палацу учнівської молоді з організаційно-творчої роботи Олена Балабаш.

Участь у даному відборі взяло близько 150 учасників з міста Луцька та Волинської області. Серед них 82 вихованці Палацу.

Щиро вітаємо наших гуртківців з заслуженими нагородами, які вони здобули, відстоюючи честь закладу Позашкільної освіти, а саме:

  • Народний художній колектив ансамбль народного танцю “Радість” здобув ( Гран-прі) у номінації  ” Хореографія”
  • “Зразковий вокально-хоровий колектив “Перлинка” (1місце) у номінації “Вокал”
  • “Імпровізатори” (1місце) у номінації “Розмовний жанр”

Дякуємо педагогам Ярославу Смирнову, Наталії Троцюк, Олені Труш за підготовку учасників та професійну майстерність.

Членам журі: Олександру Кашевському, Віталію Охманюку, Людмилі Натанчук, Тетяні Салімусі за високу оцінку конкурсантів.

 Міжнародний фестиваль “Балтійські зорі” це – знайомство з кращими колективами міста, області, України. Це популяризація, збереження та примноження кращих зразків українського мистецтва, національної культури в цілому. Це нові, знайомства, друзі, можливості. Це цікава міжнародна співпраця, обмін досвідом,  духовного-культурне збагачення, професійний ріст, незабутні подорожі, емоції та враження.

Усі конкурсанти були нагороджені дипломами, медалями фестивалю та отримали запрошення на фінал, який відбудеться уже цієї весни у м. Рига.

Заступник директора з організаційно-творчої роботи

Олена Балабаш

Залиш коментар