Співпраця Палацу з Луцьким педагогічним коледжем

Палац учнівської молоді продовжує співпрацю з комунальним закладом вищої освіти Луцьким педагогічним коледжем.

26 квітня відбулася зустріч з куратором майбутніх педагогів-організаторів Бахомет Світланою Павлівною. Згідно її запиту, було підготовлено інформацію про діяльність Палацу учнівської молоді для студентів, майбутніх фахівців, що згодом будуть організовувати позакласну і позашкільну роботу у сфері додаткової освіти дітей. Саме вони керуватимуть роботою клубів, гуртків, секцій та інших об’єднань, що функціонують в закладах освіти, а також  проводитимуть масові заходи (вечори, свята, конкурси, олімпіади та ін.), саме їм забезпечувати дозвілля та відпочинок дітей у тісній співпраці з закладами позашкільної освіти.

Методистами було представлено матеріали щодо функціонування методичної служби та методичних об’єднань Палацу, перелік гуртків, творчих колективів і їх програмне забезпечення, надано інформацію про колективи, що носять звання «Народний художній колектив», «Зразковий художній колектив», про фестивалі та конкурси, в яких наші вихованці не лише були активними учасниками, але й отримали найвищі нагороди, про співпрацю Палацу учнівської молоді з закладами освіти та громадськими організаціями.

Окремим блоком було представлено матеріали, що висвітлюють діяльність міського учнівського парламенту, його структуру, співпрацю з громадськими організаціями та педагогами-організаторами закладів загальної середньої освіти Луцької міської об’єднаної територіальної громади, а також про методичний супровід учнівського самоврядування.

Заступник директора з НМР Людмила Лящук

Залиш коментар