“Всі діти – талановиті!”: в найбільшому на Волині закладі позашкілля стартував набір новачків

У кожної дитини природою закладено творча обдарованість, талант до певного заняття, яке з часом стає професією. А допомогти розкритися цій Божій іскрі допомагають педагоги найбільшого закладу позашкілля на Волині – Палацу учнівської молоді. Напередодні Дня відкритих дверей, який традиційно відбувається тут у першій половині вересня, творчі колективи і гуртки закладу провели для школярів міста Тиждень зустрічей.

Фрагменти занять відомих в Україні та Європі хореографічних колективів, виступи вокалістів та ансамблів, знайомство з музичними інструментами, майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, QR- квест з інтернет-журналістики – і це ще не повний перелік цікавинок Тижня відкритих дверей у ПУМі. Справа до душі тут знайдеться кожному маленькому лучанину – від дошкільняти до старшокласника!

У презентації відділу декоративно-ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва “Дивосвіт, створений тобою” (керівниця Оксана Щебет) педагоги гуртків не лише показали чудові роботи, які створили їхні вихованці, а й запросили охочих спробувати нафантазувати з різнокольорових ниток, паперу невелику гарну річ. Біля їхніх столів відразу зібралися зграйки малечі, які активно включилися в майстер-класи.

Тим часом на майданчику поряд тривало знайомство з екзотичним мистецтвом східного танцю. Керівниця гуртка “Аміра” чемпіонка України зі східних танців Анжеліка Арутюнян провела імпровізоване інтерв’ю з охочими та навчила першим рухам під ритмічну східну мелодію. До запального танцю з ученицями долучилася навіть їхня вчителька!

Протягом двох днів педагоги двох знаменитих хореографічних колективів ПУМу – народних ансамблів спортивного та бального танцю “Троянда” і “Ритм” – показували фрагменти занять для дітей молодшого і середнього шкільного віку. Новачкам розповідали про яскраві перемоги на конкурсах, насичене фестивальне життя юних танцюристів. Але спочатку новачкам потрібно прикласти чимало зусиль, багато тренуватися – словом, зробити перші кроки до своєї мрії.

Окрім майстерних виступів вихованців, особливо цікавими були розповіді керівників про творчі колективи – з гостями Тижня відкритих дверей ПУМу поспілкувалися керівник народного оркестру духової музики Микола Безушкевич, керівниця народного вокального ансамблю “Світанок” Ніна Марценюк, керівниця ансамблю “Тоніка” Валентина Тимчишина. Вони розповіли дітям про те, як ті зможуть розвивати свої музичні, вокальні таланти і в майбутньому визначитися зі справою всього життя.

Запальний флешмоб з вихованцями і вікторину запропонувала дітям керівниця гуртків “Імпровізатори” і “Мистецтво слова” Юлія Турич. Ніхто з глядачів не зміг встояти на місці – до участі долучилися всі!

Майбутні вихованці Палацу учнівської молоді мали можливість не лише побачити виступи і взяти участь в активностях, а й відразу познайомитися з керівником обраного гуртка, розпитати докладніше, взяти контакти, записатися в той колектив, який найбільше сподобався.

15 вересня Палац учнівської молоді запросить знову гостей на День відкритих дверей. Набір до колективів і гуртків триває…

Фото – Яни Денисової, вихованки Дитячо-юнацької телестудії (керівниця Ольга Шкідина), Марії Пилипчук, керівниці гуртка “Юний журналіст”
Текст – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук

Залиш коментар