В Палаці учнівської молоді відбулося засідання методичної ради закладу

Традиційно початок навчального року – час для обговорення актуальних питань щодо організації навчально-методичної роботи у Палаці учнівської молоді у 2021-2022 навчальному році. 17 вересня відбулося засідання методичної ради ПУМу, активними учасниками якої стали працівники методичної служби та голови методичних об’єднань закладу.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Людмила Лящук вже прозвітувала про роботу підпорядкованої їй служби за 2020/2021 навчальний рік на минулому засіданні, тому головну увагу зосередила на підготовці звітності колективів і відділів закладу по роботі над проблемним питанням «Формування у дітей і молоді високих моральних та патріотичних цінностей засобами позашкільної освіти» до кінця календарного року. Вона пояснила формати та терміни подання результатів роботи з науково-методичної проблеми, відповіла на уточнюючі питання.

Методист Любов Дідик запропонувала колегам тематику проблемних питань з врахуванням їхньої спеціалізації, які пов’язані із загальною темою закладу.

Голови МО Оксана Щебет і Любов Байгота розповіли про роботу педагогів над індивідуальними проблемними питаннями у підпорядкованих їм колективах і готовність цієї документації.

Працівники методичної служби уважно відстежують, вивчають і доводять до відома педагогів усі інформаційні, методичні і нормативно-правові документи, матеріали Міністерства освіти і науки з функціонування позашкільної освіти на 2021/2022 н. р.  Вони рекомендують педагогам закладу ознайомитися та керуватися в роботі «Деякі питання організації освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році».

Окрім того, на засіданні розглянули план роботи методичної ради на 2021/2022 навчальний рік, пріоритетні напрями діяльності методичних об’єднань Палацу і приступили до їх документального оформлення.

Текст і фото – керівника гуртка «Юний журналіст», методиста Марії Пилипчук

Залиш коментар