Вихованці ПУМу спілкувалися з психологинею про те, як залишатися людиною в час війни

13 вересня в Палаці учнівської молоді Луцької міської ради відбулась зустріч школярів з талановитою луцькою письменницею, психологинею, авторкою книги “Як залишитися людиною під час війни:погляд психолога” Оленою Шторм. Ця непроста тема зацікавила вихованців гуртків “Дитячо-юнацька телестудія” (керівниця Ольга Шкідина), “Ми – лучани” (керівниця Ольга Ярош) та членів міського учнівського парламенту (кураторка Валентина Стаднік). Організували захід юні журналісти Палацу.

Олена розповіла про історію створення книги “Як залишатися людиною в час війни: погляд психолога” та її шлях до людей, які її потребують. Це стало можливим завдяки громадській організації ФемінізмУА в рамках програми суб-грантів проекту співпраці ГО “Центр Жіночі перспективи” та CARE Deutschland e.V., за фінансової підтримки CARE.

Авторка книги поділилася власним досвідом, як діяти в тій чи іншій ситуації, а також відповіла на численні запитання учасників події. Особливо запам’яталась відповідь психологині про те, чи краще бути людиною для себе чи для суспільства. На її думку, “любов до себе – це  адекватне ставлення і цінування цієї людини в собі, а коли ми бачимо в собі людину, ми це проєктуємо цей гуманізм на зовнішній світ, і тому ми ставимося добре не лише до себе, а й до соціуму, в якому живемо”.

Організували і провели зустріч з психологинею вихованці гуртка “Юний журналіст” Палацу. Кожен виконав частину роботи: зустрічав гостей Олександр Ксендзук, модерувала подію Яна Буткова, стрім на телеграм-канал гуртка проводив Роман Миронюк, знімкував Андрій Вінцюк.

Кожен школяр отримав книгу з автографом авторки у подарунок. А наприкінці зустрічі зробили спільне фото на згадку про цікаве спілкування.

Текст – вихованця гуртка “Юний журналіст” Андрія Вінцюка, редагування керівниці Марії Пилипчук
Фото – Марії Пилипчук

Залиш коментар