Юний журналіст ПУМу пройшов “Школу від Району” і виконав перше редакційне завдання

Мережу гіперлокальних медіа Район.in.ua і гурток “Юний журналіст” Палацу учнівської молоді Луцької міської ради пов’язують роки продуктивної співпраці. Вихованці гуртка не лише вивчають матеріали видання на заняттях як зразки якісної журналістки у волинському інфопросторі, надихаються на конкурсні есеї, а й долучаються до заходів, таких масштабних як West Media Forum, а також Школа практичної журналістики.

Цьогоріч “школярем” став вихованець гуртка Роман Миронюк. Він взяв участь в 3-денному інтенсиві 23-25 вересня, а також виконав своє перше журналістське завдання для Району. Культура.

Ось що розповів про навчання і спілкування в Школі Роман Миронюк:
“Знайомство з Районами розпочалося разом з початком навчання у гуртку. Разом з гурківцями ми відвідували заходи від CID медіа-холдинг, до якого належать Райони, також декілька разів ми дописували на їхньому сайті. Також мене прив’язують до Районів цінності видання. Запрошення в Школу отримав особисто від Наталії Пахайчук, керівниці інноваційних проектів CID. Мене мотивувало скористатитися ним те, що будь-яка “журналістька тусівка” – це можливість познайомитися з новими крутими особистостями і дізнатися щось нове.
Найбільше мені запам’яталася лекція Ірини Кудрі. Це, напевно, і не дивно, тому що мені до вподоби тележурналістика. Окрім того, запам’яталася лекція про культурну журналістику від Ірини Остапчук, яка розповідали про те, чому так важливо писати про культуру. Також для мене цікавими і корисними були настанови і практикум від редакторки Вікторії Слободян.
Що далі? Після закінчення навчання на нас чекає практика на Районі. Стажування біля редактора, якого кожен з нас обрав. Очікую, що це буде потужно…”

Дійсно, невдовзі юний кореспондент отримав від редакторки Район.Культура Ірини Остапчук своє перші редакційні завдання. Одним з них стало написання замітки про презентацію книги поезії “Мої думки” журналіста, воїна, Героя України Тараса Матвіїва, який загинув у боях за Україну в 2020 році. Ось як справився з цим завданням хлопець!

Його журналістський матеріал вже з’явився на шпальтах онлайн-видання – прочитайте і оцініть вишкіл Школи практичної журналістки, а також підготовку гуртківця в Палаці учнівської молоді.
Вітаємо Романа і бажаємо нових цікавих тем в професійній журналістиці!

Керівниця гуртка “Юний журналіст” ПУМу Марія Пилипчук

Залиш коментар