Методичне об’єднання ДУТОМ: актуальні питання й допомога ЗСУ

1 листопада у відділі декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва Палацу учнівської молоді відбулось засідання методичного об’єднання, під час якого педагоги розглянули актуальні питання освітньої роботи.

Присутні ознайомились з матеріалами та пропозиціями серпневої конференції педагогічних працівників Луцької міської територіальної громади і прослухали рекомендації щодо їхньої участі в професійних конкурсах. Окрім того, розглянули можливі шляхи формування позитивного іміджу керівника гуртка (творчого об’єднання).

Заключним питанням засідання МО була історична довідка щодо свята Дня захисників і захисниць України. Педагоги обмінялися ідеями відзначення цього свята в закладах позашкільної освіти, виготовлення креативних патріотичних поробок і навіть спробували зробити спеціальні окопні свічки для воїнів ЗСУ.

Свічки мають дуже просту технологію виготовлення. Для них потрібні використані бляшанки, гофрокартон з звичайних коробок, віск або залишки використаних свічок. Такі свічки зараз дуже потрібні нашим бійцям, і всі учасники процесу були раді долучитись до корисної справи, до волонтерської акції #ОкопнаСвічка від центру-кав’ярні «Старе місто». Окопні свічки можна буде і далі виготовляти разом з дітьми на заняттях гуртків, передавати нашим бійцям, і таким чином долучатись до перемоги.

Текст і фото – голови методичного об’єднання відділу ДУТОМ Олени Москалюк

Залиш коментар